AKOMODIMI

Dhomë Dopio

ose Dyshe Standard

Kjo dhomë dyshe përmban një ballkon, minibar dhe wifi falas. Dhoma dyshe është ideale për dy miq. Poda Boutique Hotel në Ksamil i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

20 m²

2 krevat tek

2 Persona

Ajër i kondicionuar