AKOMODIMI

Dhomë Dopio Deluxe

Me Jacuzzi

Kjo dhomë dopio përmban një ballkon, ajër të kondicionuar dhe Jacuzzi. Dhoma dopio është ideale për një çift. Poda Boutique Hotel në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

25 m²

1 krevat dopio

2 Persona

Ajër i kondicionuar