AKOMODIMI

Suita Mbretërore

me pamje nga Deti

Kjo suitë përmban një ballkon, pamje nga kopështi dhe minibar. Suita ka nje jacuzzi per dy persona dhe është ideale për një cift ose nje cift me nje femije . Poda Boutique Hotel në Ksamil i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

50 m²

1 krevat dopio + 1 divan

3 Persona

Ajër i kondicionuar