AKOMODIMI

Dhomë Dopio Deluxe

me Pamje Anësore nga Deti

Kjo dhomë dopio përmban një ballkon, ajër të kondicionuar dhe pamje nga kopështi. Dhoma Dopio është ideale për një cift. Poda Boutique Hotel në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

20 m²

1 krevat dopio

2 Persona

Ajër i kondicionuar