AKOMODIMI

Dhoma Deluxe Treshe

me Pamje nga Deti

Kjo dhomë treshe përmban një ballkon, TV dhe tualet. Dhoma treshe është ideale për një familje ose disa miq. Poda Boutique Hotel i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

27 m²

2 krevat tek + 1 divan

3 Persona

Ajër i kondicionuar