AKOMODIMI

Dhomë Dopio Deluxe

me Ballkon & Pamje nga Deti

Kjo dhomë dopio përmban një ballkon, mini-bar dhe ofron pamje nga deti. Dhoma dopio është ideale për një çift. Poda Boutique Hotel i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

20 m²

1 krevat dopio

2 Persona

Ajër i kondicionuar