AKOMODIMI

Suita Mbretërore

me Spa

Kjo dhomë përmban një ballkon, spa dhe ajër të kondicionuar. Suita ka nje jacuzzi per dy persona dhe është ideale për një cift ose nje cift me nje femije. Poda Boutique Hotel në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

40 m²

1 krevat dopio + 1 divan

3 Persona

Ajër i kondicionuar