AKOMODIMI

Suita Deluxe

me Pamje nga Deti

Kjo suitë përmban një ballkon, pamje nga pishina .TV dhe jacuzzi. Suita është ideale për një cift ose një familje. Poda Boutique Hotel në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

50 m²

1 krevat dopio + 1 divan

3 Persona

Ajër i kondicionuar